TR EN RU AR
Menü Simge

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DAHA DA ÖTEYE...

KURUMSAL

Pios Mühendislik tecrübeli kadrosuyla araç üstü ekipman sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Mühendislik kavramını üretim ve hizmet alanında tam anlamıyla uygulamaya çalışmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu ile üretimde her zaman yenilikçi ve kaliteye önem veren bir şirket olma özelliğini taşımaktadır. Tasarımlarında müşterilerin özel isteklerine, satış sonrası servis kabiliyetine, düşük maliyetli bakım işlemlerine ve kullanım alanlarında ekipmanların ergonomik şartları sağlamasına önem veren Pios Mühendislik, bu sayede müşteri memnuniyetini her zaman odak noktası haline getirmektedir.
Pios Mühendislik araç üstü ekipman sektöründe farklı üstyapı gruplarının imalatını yapmakta ve müşterilerine aşağıda ki ürün çeşitleri ile hizmet vermektedir.
 
İnşaat Ekipmanlarında; Damper, Silobas, Transmikser ve Kamyon üstü beton mikseri,
Çevre Düzenleme ve Temizleme Ekipmanlarında; Çöp Kamyonu, Su Arazözü, Yol Süpürme Aracı,
Kanalizasyon Ekipmanlarında; Kombine Kanal Açma ve Temizleme, Vidanjör, Kuka Kanal Açma ve Mobil Kanal Açma
Mobil Bakım Ekipmanlarında; Mobil Yağlama Aracı ve Mobil Bakım Aracı
Yangınla Mücadele Ekipmanlarında; İtfaiye
Yol Bakım Ekipmanlarında; Kar Küreme ve Tuz Serici

Pios Mühendislik imal ettiği üstyapı gruplarını, üretim sonrası teknik servis desteği ve garanti şartlarıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekte ve kısa sürede araç üstü ekipman sektöründe lider ve güçlü marka olma hedefine değerli müşterilerininde katkılarıyla ulaşma yolunda ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ LİDERLİK

Üretim ve mühendislik kabiliyetlerimizi geliştirerek, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, araç üstü ekipman sektöründe evrensel standartlarda ürün ve hizmet vererek dünyada saygın bir şirket olmaktır.

ŞİRKET MİSYONUMUZ

PİOS Mühendislik Araç Üstü Ekipman Sektöründe;
• Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak memnuniyet odaklı çalışan,
• Satış ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri haklarını koruyan,
• Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve uyumlu olan,
• Sektörünü iyi tanıyan,
• Güvenilir,
• Müşteri beklentilerine uygun, yüksek kalitede ve sektöründe dünya çapında rekabet gücü olan bir marka olmayı hedeflemektedir.